BC/Broken Crescent

 


Ó ten daleký východ ! Teraz mód Broken Crescent prináša totálne prepracovaný východ.Úvod
Keď poviem slovo stredovek tak si asi každý predstaví rytierov a križiacke výpravy. Bohužial v pôvodnom M2:TW sú križiacke výpravy trochu chabé a nieje pomaly ani čo dobíjať. No v tomto móde ale už čo dobíjať je. Vo Svätej zemi sa nachádzajú mestá ako Jeruzalém, Jaffa, Acre, Tripolis, Tartus, Kerak, Balboak, Damašek, Antiochia, Gaza a množstvo ďalších.A tieto mestá ktoré som menoval sa nacházdajú len na územi Kráľovstva Jeruzalémskeho, čo je v BC2 len veľmi malá časť mapy.
Keď som zapol BC2 tak hneď prvé čo ma zaujalo bolo menu, je nové, krajšie a je vňom nová atraktívna, orientálna hudba. Ďalej som sa hneď dostal do Kampane, tam ma ohromil výber frakcií, Egypt tam síce nenájdeme, ale frakciu s rovnakým územím, farbou tam nájdeme. To znamená, že mnoho islámskych frakcií ma iný názov než v M2:TW napr. The Ayyubid Sultanate, vymenoval by som aj ďalšie, ale nemám pamäť na tieto arabské názvy. Frakcií tam je naozaj veľa, ale musím vytknúť, že je tam len jedna katolícka a to Kráľovstvo Jeruzalémske, hre by prospelo keby tam boli aspoň 2 takéto križiacke národy. Nacházdajú sa tam 3 ortodoxné národy a to Kráľovstvo Arménske, Gruzínske a Rímska Ríša (Byzanstká ríša). Zato Islámskych frakcíí je tam naozaj veľa a nemá to cenu to tu všetko rozpisovať.

SCREENY

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>